Co a kdy se má dělat určuje příroda. Jak mají lidé žít a pracovat určuje Bible.

Moji učitelé

 

Dasha Kocurková - Velká zeď - Čína 2011

Dasha Kocurková

Dasha o sobě povídá:

„Jmenuji se Dasha Kocurková a narodila jsem se v rove 1971 v Brně. Během svého dětství a mládí jsem se intenzivně věnovala sportu. Ve 27 letech jsem si vážně poranila páteř a začalo pro mne velmi těžké období plné bolesti, strachu a beznaděje. Po neúspěšných operacích a terapiích jsem pochopila, že moje nemoc má v mém životě zřetelný význam a začala jsem hledat svou vlastní cestu k plnému zdraví. V roce 2002 jsem objevila Zhineng Qi Gong a od té doby jej praktikuji téměř denně. Můj život se změnil a můj zdravotní stav se zlepšil o 90%. Dřív jsem nedokázala odhadnout své limity, neustále jsem se přemáhala. Nedokázala jsem hospodařit se svou energií a rozhazovala ji bez uvážení do všech stran. Zhineng Qi Gong mě naučil, že malé pohyby mohou být velmi efektivní a malé vytrvalé krůčky vedou k velkým cílům. Praktikovat Zhineng Qi Gong je jako vrátit se domů a ucítit bezpečí sám v sobě.......Je to nástroj, který usnadňuje každodenní život. Metodu Zhineng Qi Gong jsem studovala v Německu a Číně a jsem velmi štastná, že tuto překrásnou moudrost a práci s tělem mohu dávat dál, všem, kteří ji potřebují.“

 

Liu Jianshe na Skalce 2011

Liu Jianshe

Jianshe o sobě povídá:

"Jmenuji se Liu Jianshe a je mi 50 let. Můj život se úplně změnil v roce 1989, kdy jsem se setkal s Zhineng QI Gongem. Do té doby jsem každou zimu musel 3 měsíce snášet velké bolesti žaludku. Když jsem začal praktikovat Qi Gong, bolesti postupně zmizely a já jsem se cítil šťastný i v zimě. Změnil se nejen můj zdravotní stav ale i moje myšlení. Poprve jsem byl také hrdý na to, že jsem Číňan. Když se vám zlepší život a citíte se plný energie, vše okolo vás je krásné a všichni lidé jsou na vás hodnější. Je pravda, že když se měníte, mění se i celý svět kolem vás." Mistr Liu Jianshe je učitelem Zhineng Qi Gongu od roku 1991 a v současné době vede Hexianju Qigong Centrum na ostrově Hainan. Jezdí také po celém světě a učí zájemce o Qi Gong. Byl už také i v České republice v roce 2010.

 

 

Zou Ping v Hangzhou - Čína 2011

Zou Ping

Zou o sobě povídá:

"Jimenuji se Zou Ping. Narodil jsem se v roce 1973 ve městě Yichun v Číně. V roce 1992 moje starší sestra nechala na mém stole knihu o Zhineng Qi Gongu. Přečetl jsem si ji s velkým zájmem a rozhodl jsem se, že chci vědět ještě víc. Proto jsem se přihlásil k doktoru Pangovi, jako student. Studoval jsem v Huaxia centru a byl jsem jeden z mála studentů, kteří úspěšně dokončili studium v roce 1999. Věřím, že se dá překonat jakákoliv nemoc, pokud praktikujete Qi Gong od srdce. Nemám žádné starosti, protože můj život se zlepšuje každým dnem díky tomu, že praktikuji QI Gong." Mistři Liu Jianshe a Zou Ping nás doprovázeli v roce 2011 během naší cesty po Číně.

 

 

Zhu Cong Hua v Tai Shan - Čína 2011

Zhu Cong Hua

Učitel Zhu Cong Hua se narodil v roce 1972 v provincii Shangdong v Číně a učí Zhineng Qi Gong už skoro 20 let. Studoval také tradiční čínskou medicínu a má nejvyšší stupeň jako profesionální maser čínských masáží. Zhineg Qi Gong vystudoval u doktora Panga v roce 1995. Specialitou mistra Zhua je práce s dětmi. Děti se u něj učí rozvijet svou intuici a schopnost pracovat se svou myslí, nejen za účelem tradičního vzdělávání. Mistr Zhu vede Huaxia Taijiquan training Center ve městě Tai An.

 
Poslední aktualizace: Richard Černý   ***   Mapa webu   ***   © 2012 - 2019 Václav Černý Šíje.cz