Co a kdy se má dělat určuje příroda. Jak mají lidé žít a pracovat určuje Bible.

Léčivý kruh

Proběhlé Léčivé kruhy.

Ve čtvrtek 21.listopadu 2013 proběhl v Krámku plného zdraví čtvrtý Léčivý Kruh. Na Kruhu byly opět zajímavé příběhy. Jedna paní na začátku měla problém s manželem a postupně přicházela na to jak má úžasného manžela a problém byl "zakopán" u maminky. Léčivé Kruhy jsou pokaždé jiné. Důležité je, že každý v Léčivém Kruhu může "pustit" co ho aktuálně nejvíce trápí. Výsledky jsou a Léčivý Kruh je otevřen všem, kteří na sobě chtějí "makat".

 

Ve čtvrtek 7.listopadu 2013 proběhl v Krámku plného zdraví třetí Léčivý Kruh. Na třetí kruh přišly nové ženy se svými příběhy. Některé dokázaly povědět svůj příběh až ve třetím kole, jiné byli sdílnější. Důležité je, že dokázaly otevřít své srdce a pustit bolest ven. Na konci kruhu byly mnohé ženy, které pustili bolest ze svého srdce od pohledu o několik let mladší.

 

Ve středu 23. října 2013 proběhl v Krámku plného zdraví druhý Léčivý Kruh. Na druhý Léčivý Kruh přišla opět paní co jí přestala bolet hlava po prvním Léčivém Kruhu. Na první pohled jsem ji nepoznal. Vypadala o několik let mladší a moc jí to slušelo. Dokázala pustit ze své hlavy starosti, které ji trápily. Každý na sobě udělal kus práce. Mně samotného překvapilo jak málo lidem stačí, aby dokázali žít lepší život než doposud.

 

Ve čtvrtek 10.října 2013 proběhl v Krámku plného zdraví první Léčivý Kruh. První Kruh se povedl. V prvním Léčivém Kruhu jednu paní přestala bolet hlava a další lidé odhodili pár kilo starostí. Léčivý Kruh byl velmi otevřený a všichni jsme se na konci Léčivého Kruhu cítili příjemně. Končili jsme téměř ve 20h a stále bylo o čem povídat a co sdílet.

 

V případě zájmů o organizování léčivých kruhů mě kontaktujte.

 
Poslední aktualizace: 24.07.2017 Richard Černý   ***   Mapa webu   ***   © 2012 - 2019 Václav Černý Šíje.cz